E-papierosy

Jeśli szukasz wygodnej alternatywy dla tradycyjnych papierosów, warto zwrócić uwagę na e-papierosy jednorazowe. W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór urządzeń do waporyzacji, w tym e-papierosy jednorazowe z różnymi smakami i stężeniami nikotyny. Dzięki temu możesz dopasować produkt do swoich preferencji smakowych i potrzeb nikotynowych. Nasze e-papierosy jednorazowe to również wygodne rozwiązanie - wystarczy je wziąć ze sobą i używać, nie trzeba martwić się o ładowanie czy wymianę baterii. Wszystkie nasze produkty spełniają wysokie standardy jakości, dzięki czemu możesz mieć pewność, że korzystasz z bezpiecznego i przyjemnego sposobu waporyzacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą e-papierosów jednorazowych i wyboru produktu idealnego dla Ciebie!

 

Powyższe informacje dotyczące elektronicznych papierosów prezentowana przez Sativa Poland Sp. z o.o. jest informacją handlową dla podmiotów gospodarczych zainteresowanych zakupami hurtowym.

Ceny widoczne po zalogowaniu.

Do każdego z wymienionych gatunków dodajemy Certificate of Analisys przypisany do konkretnej partii. Możemy zaoferować usługę konfekcjonowania towaru w opakowania klienta, z marką/brandem klienta. Konfekcjonowanie odbywa się pod nadzorem i każde opakowanie jest zabezpieczane banderolą. Cena konfekcjonowania ustalana jest indywidualnie. 

skontaktuj się z nami

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl